Antwerpen is groot en er zijn nog zoveel andere dingen te ontdekken.
Zo wil ik zeker Park Spoor Noord nog eens bezoeken. Schijnt in de zomer heerlijk vertoeven te zijn. We zijn er met de fiets voorbijgereden maar hadden geen tijd om te stoppen. Het was vroeger een verlaten spoorwegterrein maar sinds 2009 een 24 hectare groot modern stadspark. Er is ruimte om te sporten, te spelen en te ontspannen in (water) speeltuinen. Bovendien is er ook een Cargo Zomerbar. Op de tonen van exotische muziek met een cocktail in de hand, hangen in een ligstoel en genieten van het uitzicht. Klinkt goed hé. Hier keer ik dus zeker nog eens voor terug.
Ook het Centraal Station is zo mooi en een plek dat ik zeker eens wil fotograferen.
En met kinderen moet je zeker ook de Zoo eens bezoeken. Rond Pinksteren is er ook de 6 weken durende Sinksenfoor, dit is een grote kermis die neerstrijkt op terrein Spoor Oost.
Kijk zeker ook eens naar de top 5 van bezienswaardigheden om met kinderen te doen.
Wat zouden jullie me verder nog aanraden? Alle tips zijn welkom.
Ik hoop dat ik binnenkort zeker nog andere pareltjes in de Provincie Antwerpen kan gaan ontdekken.
Liefs,
Wauw de stad Antwerpen ken ik. En ben er vaak geweest leuk om dingen te herkennen
Gezellige stad he
Ik ben nog nooit in antwerpen geweest maar het ziet er prachtig uit. Wij wilden dit jaar rond mei een paar dagen naar een Belgische stad, maar helaas gooide corona roet in het eten
Hopelijk kunnen jullie snel naar hier komen en wij bij jullie!